Soft Market

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

Kargo Takip Modülü

(0)
588,82TL

 Sipariş Yönetimi Modülü size siparişlerinizi yönetirken kolaylık ve fonksiyonellik sağlar.Modül sayesinde siparişlerin durumlarına farklı renkler atayarak sipariş listesini görsel olarak algılanabilir hale getirir.Modül içerisinde kargo takip özelliğini de getirir. Siparişin içine girmeden sipariş listesi üzerinden siparişin durumunu değiştir..

Hızlı Görünüm

Otomatik Kur TCMB Modülü

(0)
470,82TL

Türkiye de satış yapan siteler döviz kuru olarak TCMB in satış kurunu kullanmak isterler, opencartın default yapısındaki gören kur Türkiye de işlem gören kur ile farklılık gösterebilir.Bu modül sayesinde opencart sitenizde var olan veya ekleyeceğiniz kur, TCMB satış kuru ile aynı olur...

Hızlı Görünüm

Ürün Kombin Modülü

(0)
577,02TL

kombin modülü ile ürünlerinizi kombin yaparak satabilirsiniz.Bu modül birçok sektörde farklı şekillerde kullanılabilir.Mobilya sektöründe; oturma odası takımı olarak bir ürün görseli eklenip, 3lü koltuk, berjer, tv ünitesi, aydınlatma, halı, sehpa müşteri tarafından tek tek seçilerek sepete eklenebilir.Giyim Sektöründe kombin oluşturulmuş manken, s..

Hızlı Görünüm

Ürün Varyant Modülü

(0)
293,82TL

Aynı Ürüne Ait Renkleri Ürün Sayfasında Görüntüler.Seçeneğe Tıklandığında Ürün Değişir.Admin Ürün Ekleme Sayfasında Bağlantılar Sekmesinden Eklenebilir...

Hızlı Görünüm

XML Modülü

(0)
824,82TL

XML Çıktısı alıp verebilirsiniz...

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

C2c Çoklu Mağaza Satıcı Modülü

(0)
2.938,20TL

Web sitenizi pazaryerine döndürerek başka satıcılarında satış yapmasını sağlayabilirsiniz...

Hızlı Görünüm

Destek Paketi

(0)
2.950,00TL

Softdestek.com web sitemiz üzerinden 1 yıl boyunca 7/24 destek hizmeti sağlanmaktadır...

Hızlı Görünüm

Facebook & İnstagram Mağaza Entegrasyonu

(0)
590,00TL

Ürünlerinizi facebook instagram mağazanıza yüklenir..

Hızlı Görünüm

Farklı Para Birimi Seçim Modülü

(0)
234,82TL

Modul, ürün ekleme aşamasında fiyat girerken farklı kur birimleri seçmenizi sağlar. Opencart sitenize para birimi eklemek için Sistem > Yerelleştirme > Para Birimleri bölümünden ekleme yapabilirsiniz. Sistemde hangi para birimleri tanımlı ise ilgili para birimleri seçilebilir.Müşteriler sitenizi ziyaret ederken fiyatları seçeceği para bi..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

Gelişmiş Kargo Modülü

(0)
578,20TL

gelişmiş kargo modülü ile koşullara bağlı birçok kargo metodu oluşturabilirsiniz. Modül temelde aşağıdaki şekilde kargo metodları oluşturur.Sadece belirli ülke, il veya bölgede aktif olan kargo oluşturma. Örneğin sadece müşteri İstanbulda ise ücretsiz şehiriçi teslimat oluşturabilirsiniz.Ödeme yöntemine göre kargo oluşturma, örneğin kapıda ödemeli ..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

Gelişmiş Yorum İnceleme Modülü

(0)
706,82TL

En iyi satış aracınızı geliştirin: Ürün Yorumları ProGelişmiş Ürün incelemelerinin, online satışları artırmak ve daha fazla gelir elde etmek için son derece güçlü bir araç olduğu bir sır değildir. Görüşler, mağazada kaliteli ürünlerin sosyal kanıtını sağlar. Çalışmalar, müşterilerin yaklaşık %70'inin satın alma işlemi gerçekleştirmeden önce ürün in..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)